Małe usta

Małe usta2018-12-17T08:53:06+00:00

Piękne usta są wizytówką każdej kobiety. Wyraziste, kształtne i symetryczne są marzeniem każdej z nas. Czasami usta są tak wąskie i drobne, że zaburzają właściwe proporcje twarzy, nadając jej zacięty wyraz. Często warga górna jest bardzo wąska, niepasująca do dolnej. Jednak znaczna część pań pragnie po prostu mieć większe i ponętne usta, aby podkreślić własną kobiecość.

Najczęstszą przyczyną wąskich lub asymetrycznych ust jest natura, która wyposaża kobiety, nieraz w całej rodzinie, w podobny kształt warg. Zdarza się jednak, że asymetria jest wynikiem chorób lub przebytego urazu. Często niesymetryczne usta przyciągają wzrok rozmówcy, powodując zupełnie niepotrzebne kompleksy.

Także wiek nie sprzyja naszym ustom. Wraz z upływającym czasem usta stają się bardziej wiotkie, tracą blask, widoczne są objawy starzenia, zmienia się ich kształt i wielkość.

Na szczęście w dzisiejszych czasach medycyna estetyczna może pomóc praktycznie każdej kobiecie w pozbyciu się tego problemu i osiągnięciu wymarzonego, estetycznego kształtu. Dobrze wykonany zabieg potrafi nie tylko skorygować kształt warg, ale zmienić i odmłodzić cały wyraz twarzy.

Umów się na wizytę
Najczęstsze problemy